loading
Zapnout grafiku
Středa 06. 12. 2023, svátek má Mikuláš
   
Rekreační areál  

Aktuality

PŘEDZAHRÁDKY VE VLASTNICTVÍ SPOLEČNOSTI CPI PROPERTY GROUP

Platnost dne
Rádi bychom vás informovali o události z podzimu, která se týkala osázených předzahrádek ve vlastnictví společnosti CPI Property Group.
V lokalitě nové zástavby ul. Mikanových, Zvěřinových, nová část Na Poli, provedla spol. CPI, jako majitel pozemků šetření, které navazovalo na výzvu rozeslanou majitelům nemovitostí v létě 2021.
 V této výzvě byli majitelé nemovitostí opětovně upozorněni na skutečnost, že v zelených pásech, které jsou v majetku společnosti CPI, nesmí být vysázené nevhodné keře a stromy s hlubokým kořenovým systémem, který by mohl poškodit stávající inženýrské sítě.
V případě, že tomu tak je, budou tyto stromy a keře pokáceny.
Přesto, že pozemky nejsou předány do správy naší městské části, požádali jsem zástupce spol. CPI, aby bylo před přistoupením k vymáhání výzvy provedeno místní šetření za účasti zahradnických odborníků, zástupců spol. CPI a zástupců naší městské části. Chtěli jsme tak maximálně eliminovat možné škody při přesazení či kácení zeleně. ????
 Požadavku bylo vyhověno. Tímto postupem se podařilo prověřit všechny pozemky a podařilo se výrazně snížit počty stromů a keřů, které mají být přesazeny. Také bylo domluveno, že na jaře proběhne prohlídka trávníků a místa, která budou vyžadovat osetí, budou travním semenem oseta.
Po předání pozemků do správy naší městské části, budou tyto pozemky zahrnuty do plánu údržby tak, jako je to u ostatních pozemků v Březiněvsi.

 

 

16Prosinec
VÁNOČNÍ POSEZENÍ SENIORŮ V BÉČKU
Více >>

Úřední hodiny

Pondělí  13 - 18 hod
Středa    13 - 18 hod

Podatelna

Pondělí 13 - 18 hod.
Úterý 8 - 12 hod.
Středa 13 - 18 hod.
Čtvrtek 8 - 12 hod.
Pátek 8 - 12 hod.

Czechpoint

Pondělí 13 - 18 hod.
Úterý 8 - 12 hod.
Středa 13 - 18 hod.
Čtvrtek 8 - 12 hod.
Pátek 8 - 12 hod.

Kontakty

MČ Praha - Březiněves
U Parku 140/3
Praha 8 - Březiněves 182 00
telefon: +420 283 910 263
e-mail: info@brezineves.cz
datová schránka: atzaqa2